м. Рівне,
вул. Княгині Ольги, 8
Зворотній виклик

Автомобільні новини

29.07.20
Найбільш актуальне питання майбутніх власників авто на сьогодні, це його вибір та покупка на аукціонах в США, оскільки саме цей ринок автівок вражає своєю різноманітністю, потужністю та масштабністю. І зараз йде мова не тільки про бренди авто, що виробляються в США, а й про ті, які виготовлені іншим..
Детальніше
26.06.20
Головні технічні характеристики автомобіля Nissan Leaf Комплектації авто (Leaf S, Leaf SV, Leaf SL) Яка батарея встановлена на Nissan Leaf та як її перевірити? В кінці першого десятиліття двохтисячних років великої популярності набули екологічно чисті автомобілі. Започаткувала усе це японська..
Детальніше
26.06.20
Що таке страхові авто аукціони? Найвідоміші автомобільні аукціони у США (Copart, IAAI, Manheim). Огляд аукціонів у США, їх «плюси» та «мінуси». Як відбувається процес торгів на автомобільних аукціонах США? Що таке страхові авто аукціони? Через брак часу, сучасний авто..
Детальніше
25.06.20
Чому саме автомобіль із США? Плануєте придбати авто з Америки, але не знаєте з чого почати? Етапи роботи та покупки автомобіля з Америки Що таке послуга «авто під ключ»? Чому саме автомобіль з США? Досить багато людей мріють про покупку авто з США. Доволі логічно та правильно, а..
Детальніше

Немає часу на пошук автомобіля?

Залиште Ваш номер телефону і ми оперативно з Вами зв'яжемось!
Дякуємо Вам!