м. Рівне,
вул. Гетьмана Мазепи, 7
Зворотній виклик

Огляд автоплощадок та аукціонів з США: де найвигідніше купити авто із США

Огляд автоплощадок та аукціонів з США: де найвигідніше купити авто із США
26.06.20
  1. Що таке страхові авто аукціони?
  2. Найвідоміші автомобільні аукціони у США (Copart, IAAI, Manheim). Огляд аукціонів у США, їх «плюси» та «мінуси».
  3. Як відбувається процес торгів на автомобільних аукціонах США?

Що таке страхові авто аукціони?

Через брак часу, сучасний автолюбитель не має можливості їздити та придивлятись собі транспортний засіб по авторинкам чи салонам, щоб вибрати найбільш вигідний варіант по якості та ціні. Тому найкращим та головне економним варіантом буде вибір автомобіля саме на страхових авто аукціонах Америки. Що також неймовірно зручно, адже це можна зробити лише користуючись інтернетом. Автівки з американських аукціонів за своїми технічними характеристиками практично нічим не відрізняються від нових. Пробіг може бути незначний, стан також дуже гарний, з мінімальними пошкодженнями навісних елементів. Але, що стосується ціни, то різниця колосальна, адже вартість вибраного автомобіля з ремонтом, буде значно нижчою аналогічного нового автомобіля.

На страхових автомобільних аукціонах США виставляються транспортні засоби, які отримали пошкодження внаслідок настання страхового випадку (ДТП, вандалізм, стихійне лихо). Страховики продають пошкоджений «старий» автомобіль власника, та виплачують компенсації і намагаються відшкодувати збитки, саме це відкриває багато можливостей для автолюбителів всього світу.

Найвідоміші аукціони у США (Copart, IAAI, Manheim). Огляд аукціонів у США, їх «плюси» та «мінуси».

GLOBAL AUTO IMPORT здійснює покупку автомобілів у найбільш великих та авторитетних аукціонах США, таких як:

          • Copart (Копарт) – найбільший аукціон з продажу пошкоджених автомобілів у світі, головний офіс якого знаходиться в штаті Техас, в Далласі. Страхові компанії, дилери, банки, а також приватні особи виставляють авто з якоюсь проблемою саме сюди, завдяки чому автомобіль можна придбати дуже дешево. Зазначимо також, що Copart не несе відповідальності за автівки, що виставляються на продаж. Кожен здійснює покупку авто на свій ризик. В кожній справі існують шахраї, так і тут, можуть виставити «автомобіль-ляльку», котрий був легко і неякісно відновлений (наприклад після жахливого ДТП), а зовнішньо він буде виглядати як новий. Також, радимо акцентувати увагу на тип документів, з якими продається лот. У цій графі може бути позначка "Bill of Sale" – це означає, що на даний момент буде неможливо експортувати авто з США, потрібно очікувати деякий час (приблизно 1-2 місяці) на виготовлення техпаспорту. Але, не зважаючи на ці моменти, аукціон пропонує найнижчі ціни, яких Ви не знайдете ніде. Перед тим як підбирати автомобіль, зверніться в компанію GLOBAL AUTO IMPORT, котра допоможе у підборі, і ретельно перевірить обрані варіанти по системі CARFAX, що допоможе уникнути таких випадків, убезпечить від дороговартісного ремонту та інших «сюрпризів».

Плюси: найбільший страховий автомобільний аукціон у світі; в порівнянні з конкурентами має нижчу комісію; для того, щоб відмовитись від покупки, потрібно сплатити лише 10% вартості автомобіля.

Мінуси: через велику кількість перекупів, є великий шанс купити автомобіль з великою кількістю проблем; часто присутня недостовірна інформація про лоти, потрібно перевіряти автомобіль через CARFAX;

          • Insurance Auto Auctions, Inc. (IAAI, Іншуренс) – є провідною торговою авто площадкою з продажу аварійних, списаних автомобілів в Північній Америці, яка також пропонує послуги по страхуванню, перевезенню та оформленню авто. Головний офіс розташований поблизу Чикаго, штат Іллінойс. Є найбільш надійним аукціоном Америки тому що до нього не мають доступу приватні особи. На даному аукціоні продають автівки тільки такі юридичні особи як страхові компанії, банки, тощо. Окрім авто тут також продаються сільськогосподарська техніка, яхти та мотоцикли. Якщо Copart працює виключно онлайн, то на IAAI торги проходять і наживо, та/або через інтернет. Хочеться зауважити, що можна виграти обраний автомобіль, але даний продавець, у якого автівка обов’язково буде на погодженні, може його просто не віддати по тій ціні, за яку Ви його виграли. Після цього авто звичайно виставляється на торги знову, та його можна грати повторно.

Плюси: аукціон лише страхових компаній, без різних приватних осіб та перекупів, вибране авто не матиме прихованих проблем; має велику кількість аукціонних майданчиків у США та Канаді;

Мінуси: достатньо високі збори при покупці автомобіля та штрафи за невчасну його оплату – до 15%; немає можливості торгів з продавцем до узгодження.

         • Manheim (Манхейм) – потужна та велика автомобільна мережа аукціонів в США, та по всьому світу. На даний час вона інтегрує у собі 140 аукціонів, в більше ніж 19 країнах світу, де кожного тижня купляють десятки тисяч автомобілів. Аукціон працює в закритому форматі, та є доступним тільки для дилерів з офіційною акредитацією, яку і має компанія GLOBAL AUTO IMPORT – що надає виняткову змогу придбати автомобіль без посередників. Тут продаються авто в основному без пошкоджень та з невеликим пробігом. Здебільшого авто на аукціоні фотографують та складають звіт про його стан. Технічний персонал, який працює на аукціон, оцінює автівку за п’ятибальною шкалою. У разі сумнівів на рахунок придбаного авто можна замовити додаткову інспекцію на території аукціону, яка буде варіюватись за ціною від 80 до 150$. В тому випадку, якщо буде розбіжність в описі автомобіля, його можна повернути. Також, при купівлі транспортного засобу аукціон нараховує комісійні. Аукціонний збір встановлюється аукціоном і залежить напряму від вартості обраного автомобіля.

Плюси: на аукціон виставлені переважно цілі автомобілі; 5-тибальна шкала оцінки автомобіля, що спрощує розуміння його стану; досить помірні збори аукціону.

Мінуси: приймати участь у торгах можуть лише автодилери; виготовлення техпаспортів - 30 днів; відсутність можливості переглядати аукціон всім бажаючим.

Як відбувається процес торгів на автомобільних аукціонах США?

Фахівці компанії GLOBAL AUTO IMPORT маючи повний доступ до даних на аукціонах, мають можливість слідкувати за всіма змінами та пропозиціями, та підбирати найкращі лоти. Щоб взяти участь у аукціоні, потрібно вказати розмір власної ставки. Загалом, на американських аукціонах працює стандартна система: потрібно дочекатись коли буде «грати» вибраний лот, та вчасно поставити ставку вищу, аніж у опонентів, тоді відповідно виграємо автомобіль.

Людині, яка не надто у цьому орієнтується, майже неможливо вигідно придбати автомобіль з аукціону США. Це доволі непростий та складний процес. За рахунок незнання деяких моментів, можна втратити гроші на будь-якому етапі. Тому потрібно просто визначитись з своїм майбутнім автомобілем, а його купівлю, доставку та все інше довірте експертам з GLOBAL AUTO IMPORT.

Немає часу на пошук автомобіля?
Залиште Ваш номер телефону і ми оперативно з Вами зв'яжемось!
Дякуємо Вам!