м. Рівне,
вул. Гетьмана Мазепи, 7
Зворотній виклик

Перевірка авто в системі CarFax

Vin-звіт (CarFax): Безкоштовно для клієнтів GLOBAL AUTO IMPORT

Купуючи автомобіль з США потрібно бути впевненим в його історії. Зробити це зовсім просто, а для клієнтів компанії GLOBAL AUTO IMPORT - ще й БЕЗКОШТОВНО. В Америці існує загальнонаціональна база даних Carfax (Карфакс), яка збирає історію по кожному зареєстрованому авто на території США і Канади. Далі ми розповімо, як правильно читати звіт, що він із себе представляє і на що слід звертати особливу увагу.
Для прикладу візьмемо ось такий CarFax звіт (при покупці CarFax-звіту, аналогічний файл прийде на вказаний Вами E-mail, автоматично, після підтвердження оплати).

Що таке VIN звіт (CarFax) та для чого він?

Цей сервіс надає можливість отримати інформацію про історію автомобіля з США. Звіт допомагає покупцю уникнути ризику купівлі машини з прихованими проблемами, котрі можуть призвести до дорогих ремонтних робіт. До нього вноситься інформація про машину з різних джерел: страхових компаній, автосалонів, СТО, правоохоронних органів та інших державних установ тощо. Інакше кажучи, вся історія за VIN номером міститься в одному документі. Звіт платний - ціна $3.75. Для клієнтів нашої компанії цей звіт надається БЕЗКОШТОВНО, оскільки при купівлі авто з США звіт про стан та історія автомобіля є обов'язковими для наших спеціалістів, які займаються пошуком та купівлею машини з американських аукціонів.

Зміст звіту

Звіт складається з п'яти розділів, завдяки яким можна отримати найбільш повну історію авто. В кожному з них міститься та чи інша логічно об’єднана інформація. Розглянемо кожний з них окремо.

Загальна інформація (Vehicle Report)

Розділ містить ввідну інформацію, виступає таким собі конспектом усього звіту. Тут вказується загальна характеристика автомобіля, а також найбільш важливі дані на які варто звернути увагу.

Інформація про ТЗ (Vehicle information) - загальні дані транспортного засобу: модель, VIN-код, тип авто, двигун та пальне, на якому він працює, а також привід. Тут можна перейти за посиланнями, де вказана повна комплектація авто.

  • Branded Title: Salvage - означає, що авто після ДТП і має технічні пошкодження. Зверніть увагу! Аукціони надають автомобілям сертифікати (Salvage, Clean title тощо) залежно від типу пошкоджень та правовстановлюючих документів на авто. Таким чином, Branded Title може містити різні значення.
  • Damage Report - звіт про пошкодження.
  • Previous owners - кількість власників.
  • At least 1 open recall - мінімум один відгук. Мається на увазі офіційна відкликна кампанія виробника.
  • Types of owners - тип власності на автомобіль. Це може бути як особисте користування, так і прокат, використання в таксі тощо.
  • Last report odometer reading - останній показник одометра (пробіг авто).
Інформація про кількість власників

Блок містить інформацію щодо власників. Зліва наведено дані про машину, коли вона належала першому власнику. Зазначається рік придбання, тип власності, час володіння, штат/місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за один рік, а також останній показник одометра. Справа вказується та ж сама інформація по другому власнику. Розділ дозволяє перевірити VIN авто на випадок шахрайства з пробігом або впевнитись в кількості власників.

Стан транспортного засобу

До розділу вноситься інформація про стан автомобіля на момент перебування у власності попередніх в власників. Кожна колонка відповідає одному з водіїв. Якщо у верхньому блоці ви бачите знак оклику (ALERT!) в червоному трикутнику - блок містить важливу інформацію, яка вказує, що автомобіль мав якісь пошкодження або несправності.

Додаткова інформація

З наведеного прикладу можна дізнатися, що за першого власника не було жодних проблем. Але з другим, машина потрапила в ДТП. Статус Salvage, що знаходиться у розділі “Загальна інформація” (Vehicle Report), вказує, що вартість ремонтних робіт транспортного засобу на території США не є рентабельною, через що автівку було списано страховою компанією. Зі звіту видно, що автомобіль отримав статус Total Loss Reported, який можна перекласти як “відновленню не підлягає”. Але це не обов'язково означає, що машина дійсно була критично пошкоджена. Наприклад, від не дуже сильного удару спрацював піропатрон подушки безпеки. За законами США таке авто не може використовуватись на дорогах, навіть якщо неполадку можна легко виправити, через що страхові компанії списують автомобіль.

Детальна інформація

В останньому розділі вказується вся інформація щодо кожного з колишніх власників: коли автомобіль було придбано, який був пробіг на момент купівлі, зазначається джерело даних та іншу корисну інформацію, яка доповнює попередні дані та більш детально їх розкриває. Блок дозволяє дізнатись, на якій станції було проведено ремонтні роботи або обслуговування, та що спричинило звернення. Розділ також містить інформацію з поліцейських звітів, свідчення страхових компаній тощо. Таким чином, до нього входить вся наявна в базі даних інформація.

Чи взагалі бувають такі звіти безкоштовними?

Більш за все, шукаючи інформацію про такий звіт, Ви знаходили пропозиції безкоштовного його отримання. Запевняємо, що безоплатно отримати повний звіт Ви НЕ ЗМОЖЕТЕ. Доступний максимум - перший блок з загальною інформацією, яка має спонукати до придбання всього звіту. Пам'ятайте, що сервіс бази даних - платний, є приватною власністю, перепродаж якої заборонений законом про інтелектуальну власність та захищається на державному рівні.

Відповідаємо на УСІ Ваші питання!

Експерти компанії GLOBAL AUTO IMPORT завжди готові відповісти на УСІ питання які Вас цікавлять! Перед купівлею машини в США ми перевіряємо історію всіх без виключення авто в CarFax. Для своїх клієнтів наша компанія здійснює перевірки авто абсолютно БЕЗКОШТОВНО. В нашій компанії ви отримуєте найбільш повний та детальний аналіз стану машини!

Обираючи GLOBAL AUTO IMPORT Ви гарантовано отримуєте кращий автомобіль за найкращою ціною.

 

 

Чи можна довіряти звіту з CarFax?

Так. У США суворо стежать за внесенням інформації про авто до національних баз даних (такі як CarFax, Autocheck і ін.). За підробку даних в цій країні загрожує кримінальне покарання. Тому дані з бази Carfax на 100% достовірні.

У звіті Carfax містяться дані про реальний пробіг?

Так. У технічному звіті CARFAX міститься абсолютно вся історія автомобіля, починаючи від кількості власників, пробігу, ДТП і закінчуючи записами проведених робіт майстрами СТО.

Де можна отримати (купити) CarFax звіт?

Отримати такий звіт може кожен, хто має VIN-номер автомобіля. На сайті GLOBAL AUTO IMPORT Ви можете отримати повну історію б/у автомобіля з США. Для клієнтів GLOBAL AUTO IMPORT CarFax-звіти надаються БЕЗКОШТОВНО. В іншому випадку можна купити його у нас на сайті за $3,75.

Немає часу на пошук автомобіля?
Залиште Ваш номер телефону і ми оперативно з Вами зв'яжемось!
Дякуємо Вам!